O nás

Zistite o našej taxislužbe viac

Bratislavská
mestská taxislužba

Naša taxislužba v Bratislave je tu pre vás, aby vám poskytla spoľahlivú a pohodlnú dopravu po celom meste a v prípade potreby aj do okolia. S moderným vozovým parkom a skúsenými vodičmi vám zaručujeme bezpečnú a komfortnú jazdu, nech už potrebujete prejsť krátku vzdialenosť alebo sa potrebujete presunúť do vzdialenejších častí mesta.
S pohodlnou online rezerváciou získate kontrolu nad svojou prepravou a tiež istotu, že prídete všade načas. Naši vodiči sú dobre oboznámení s bratislavskými ulicami a vedia vám odporučiť najrýchlejšiu trasu, čo vám ušetrí čas a peniaze.
Sme tu pre vás 24/7, poskytujeme spoľahlivú a prispôsobivú taxislužbu, aby sme naplnili vaše individuálne potreby a očakávania. Bez starostí a s úsmevom vás dopravíme tam, kam potrebujete a spravíme vašu jazdu po Bratislave jednoduchou a príjemnou. Neváhajte a objednajte si vašu jazdu ešte dnes!

Ponúkame pre Vás nadštandardnú kvalitu

Bezpečnosť a komfort

Prevencia ochorení

Naše vozidlá sú pravidelne čistené, dezinfikované a vodiči nosia rúška pre zabezpečenie Vašej najvyššej ochranyproti vírusom a baktériam.

Garancia bezpečnosti

Naši vodiči pravidelne prechádzajú špeciálnymi skúškami pre vedenie vozidla taxi. Zároveň, veľa z našich vodičov absolvovalo školu šmyku a bezpečnej jazdy.

Vaše názory

Pravidelným prieskumom zákazníkov a riešením všetkých vašich podnetov sa neustále zdokonaľujeme a posúvame k poskytovaniu kvalitnejších služieb.

História spoločnosti

Ako sme rástli?

2019

Rok 2019 znamenal pre nás rok plný zmien. Trh neustále rástol a zákazníci čoraz výraznejšie dopytovali modernizáciu nášho vozového parku. Vtedajšie staršie vozidlá (7 a viac rokov) sme vymenili za nové, najviac dvojročné vozidlá. Dnes naša taxislužba disponuje moderným vozovým parkom, najmä stredne vyššej kategórie.

2021

Náš vozový park sa rozrástol na 32 vozidiel rôznych kategórií od bežných sedanov po 8 miestne Extra Long MPV vozidla s obrovským batožinovým priestorom. Všetky vozidlá sú pravidelne čistené, servisované a vodiči svojou jazdou zabezpečia pre Vás ten najväčší komfort na trhu.

2024

Aj v roku 2024 plánujete klásť vysoký dôraz na komfortnú a bezpečnú jazdu našich zákazníkov, ktorú zabezpečíme modernými vozidlami, príjemným vystupovaním našich vodičov a pravidelnou starostlivosťou o naše vozidlá s dôrazom na každý detail. Tešíme sa na vás!

Bratislavská mestská taxislužba

Vaša voľba
číslo jeden na trhu

Na trhu pôsobíme už viac ako 5 rokov a spolupracujeme výhradne s vodičmi, ktorí disponujú dlhoročnými skúsenosťami v preprave osôb. Za toto obdobie sme prepravili nespočetne veľa spokojných klientov. Pevne veríme, že aj vy budete jedným z nich.

Sme tím profesionálov ktorých práca s ľudmi baví.
Zavolajte nám a presvedčte sa.

Objednajte si taxík,
telefonicky alebo online.

Sme k dispozícií 24/7 !