Taxi na letisko Budapešť

Objednajte si taxi nech ste kdekoľvek

Transfer z letiska v Budapešti

Ak na svojej ceste v zahraničí vopred viete, že priletíte na letisko do Budapešti, môžete si pohodlne objednať svoj odvoz z letiska domov pohodlným vozidlom.

Ak v súčasnosti plánujete svoj odlet z letiska v Budapešti, s našimi taxi to nie je žiaden problém. Medzinárodné Letisko Ferenca Liszta Budapešť je vzdialené z centra Bratislavy 230 km, takže vás tam dokážeme bez problémov a veľmi pohodlne dopraviť za 2 hodiny a 30 minút. S našimi službami je to oveľa pohodlnejšia cesta ako nejakou kyvadlovou dopravou, kde cestujete s viacerými cestujúcimi. Šofér nášho taxi vám splní po ceste každé prianie. Zastávka na kávu alebo posledný nákup nejakej maličkosti nie je žiaden problém. Vodič vie akú má časovú rezervu, takže vy nemusíte premýšľať nad tým, či váš let stihnete a už v našom taxi ste vlastne mysľou a atmosférou na dovolenke.

Veľmi často nás klienti oslovujú s transfermi z letiska domov. Takže ak máte prílet na Letisko Ferenca Liszta Budapešť, viete si ešte pred vašou dovolenkou alebo služobnou cestou rezervovať spätnú cestu. Alebo to môžete urobiť aj kedykoľvek počas vašej dovolenky. Vyhľadáte si našu stránku www.taxisluzba.eu, zarezervujete si naše taxi na daný prílet, zaplatíte kartou dohodnutú sumu a my vás budeme čakať na letisku keď priletíte. Takto sa vyhnete behaniu s kuframi po letisku a stresu, keď je už človek z dlhého a namáhavého letu poriadne vyčerpaný. V lete nasadnete do pohodlného vozidla s klimatizáciou, ktoré vás vysadí až u vás doma.

Cesta taxi na letisko do Budapešti alebo aj späť stojí u nás 250 €. Ak si zoberiete do úvahy, že vodič taxi je vám plne k dispozícii, zastaví kedy a kde potrebujete a ste v aute iba vy, prípadne vaši spolucestujúci, tak na tých 230 km je to zanedbateľná čiastka. Nepokazte si svoju pracovnú cestu alebo výlet do ďalekých tropických destinácií stresujúcou cestou na letisko. S nami zažívate dovolenkovú atmosféru už keď nastúpite do nášho taxi. Naše profesionálne taxi služby sú zárukou vašej maximálnej spokojnosti.

Objednajte si taxík,
telefonicky alebo online.

Sme k dispozícií 24/7 !

Bratislavská mestská taxislužba

Vaša voľba
číslo jeden na trhu

Na trhu pôsobíme už viac ako 5 rokov a spolupracujeme výhradne s vodičmi, ktorí disponujú dlhoročnými skúsenosťami v preprave osôb. Za toto obdobie sme prepravili nespočetne veľa spokojných klientov. Pevne veríme, že aj vy budete jedným z nich.

Sme tím profesionálov ktorých práca s ľudmi baví.
Zavolajte nám a presvedčte sa.