Taxi Bratislava

Objednajte si taxi nech ste kdekoľvek

Spoľahlivá služba taxi
Bratislava

Tu je aj náš prehľadný cenník taxi Bratislava platný v rámci Bratislavy:

Nástupné:3,00€
Jazdné za 1 km:1,50€/ km
Minimálne jazdné:10,00€
Objednávka na presný čas:2,00€
Čakanie na zákazníka:30€/hod
Nočný príplatok:2,00€

V súčasnosti sa niektoré taxi služby špecializujú na transfery cestujúcich na letiská alebo ich dovoz z letísk, ktoré sa tešia medzi zákazníkmi veľkej obľube.

Počet cestujúcich ľudí sa na Slovensku, tak ako aj vo svete neustále zvyšuje. A nejde pritom iba o ľudí, ktorí dochádzajú za prácou v rámci republiky. Zvyšuje sa aj počet cestujúcich, ktorý využívajú leteckú dopravu na súkromné alebo pracovné cesty. Preto je tu zvýšený dopyt po službách, ktoré zabezpečujú dopravu týchto ľudí na dostupné letiská. Preto sa dnes mnohí zákazníci obracajú na prepravné spoločnosti, ktoré sa zameriavajú na transfer cestujúcich na miesta odletu ich leteckých spojov.

Naša mestská bratislavská taxi služba sa okrem bežných taxi služieb zameriava aj na transfery na letiská a z letísk. A to nielen na bratislavské letisko, ale aj na letiská vo Viedni, Budapešti, Prahe a v Brne. Klienti našej taxislužby z Bratislavy a okolia tak majú možnosť rýchlej objednávky na našej prehľadnej webovej stránke, kde nájdu aj všetky bližšie podrobné informácie.

Taxi na letisko je už dnes bežné vo všetkých mestách. No my ponúkame komfortné objednanie a dokonalý servis v prípade vášho záujmu na všetky okolité medzinárodné letiská. Veľmi často naši klienti využívajú službu odvozu z letiska po prílete. V minulosti ste po prílete potrebovali objednať taxi telefonicky alebo priamo na letisku. Naša spoločnosť vám tu ponúka oveľa komfortnejšie služby. Svoj odvoz z letiska si môžete naplánovať a objednať už oveľa skôr pred vašim príletom. Náš šofér vás tak vyzdvihne v presne stanovený čas na mieste, takže sa budete cítiť ako celebrity s vlastným šoférom. Aj v prípade, že váš let bude mať meškanie, nepredstavuje to pre vás žiadne náklady navyše. Všetky časy príletov sledujeme a v prípade meškania sa prispôsobíme zmeneným podmienkam. Snahou nášho taxi na letisko a z letiska je maximalizácia komfortu našich klientov.

Bratislavská mestská taxislužba

Luxusné vozidlo na svadbu

Nielen nevesta so ženíchom, ale aj pozvaní svadobní hostia dnes môžu využívať služby luxusných limuzín, ktoré ich budú rozvážať vo svadobný deň.

Svadba v rodine alebo naša vlastná je jednou z najvýznamnejších a najkrajších udalostí v živote. Preto tejto udalosti venujeme aj patričnú pozornosť, či už ako priami aktéri alebo iba ako hostia. A na takúto významnú udalosť musíme pripraviť aj patričný vozový park, v ktorom sa bude voziť nevesta zo ženíchom alebo aj pozvaní hostia. Taký výber správneho auta je pre niektoré nevesty rovnako dôležitý ako výber svadobných šiat. Preto je veľmi dôležité, aby nevesta nasadla do luxusného vozidla, ktoré zapadne do dlho pripravovanej slávnostnej atmosféry.

Naše taxi na svadbu vám ponúka práve tento druh vozidla, ktoré je vhodné na takéto príležitosti. Naša nablýskaná limuzína so šoférom je vám k dispozícii počas celej tejto výnimočnej udalosti. Dokonale pripravený a čistý interiér a exteriér vozidla je samozrejmosťou, naše taxi na svadbu pôsobí skutočne akoby práve vyšlo z výrobnej linky. No takéto honosne pôsobiace vozidlo neponúkame iba pre nevestu so ženíchom. Určite aj pre svadobných hostí je dôležité, aby na svadbu dorazili vo vozidle, ktoré je vhodné na takéto príležitosti. Niekedy pôsobí veľmi komicky, keď svadobní hostia nahodení do luxusných outfitov vystupujú zo starej hrdzavej škodovky, ktorá ešte pekne zadymí aj ostatných svadobčanov. Ak už máte v úmysle zaujať, tak zvoľte naše taxi na svadbu, ktoré vám bude k dispozícii počas doby, ktorú si vopred dohodnete.

Taxi na svadbu sa objednáva minimálne na 4 hodiny. Ak je tých vozidiel viac, tak to platí každé z nich. Cena je 20 € na 1 hodinu a 1 €/km. Takže ak si chcete svoj svadobný deň užiť naozaj na úrovni, zvoľte si naše luxusné taxi na svadbu. A ak už máte termín svadby, rezervujte si naše služby čo najskôr. V bežné svadobné dni sme neustále obsadení, takže včasnou objednávkou našich služieb budete mať o jednu starosť menej. A ak s našimi službami budete spokojní, môžete si svoj svadobný deň s našou limuzínou zopakovať aj v budúcnosti. Ale veríme, že už iba ako hostia na svadbe vašich známych.

Objednajte si taxík,
telefonicky alebo online.

Sme k dispozícií 24/7 !

Bratislavská mestská taxislužba

Vaša voľba
číslo jeden na trhu

Na trhu pôsobíme už viac ako 5 rokov a spolupracujeme výhradne s vodičmi, ktorí disponujú dlhoročnými skúsenosťami v preprave osôb. Za toto obdobie sme prepravili nespočetne veľa spokojných klientov. Pevne veríme, že aj vy budete jedným z nich.

Sme tím profesionálov ktorých práca s ľudmi baví.
Zavolajte nám a presvedčte sa.